terapistler falan gördüğünde kabul etmek bir yere

Admin

Administrator
Staff member
kadar geçici olarak kabul etmek ama ve dediğini işte aya da gidelim ede dünyada yuvarlak bilim aşılarda zararlı uzatabiliriz yani burada ben şey gibi görmüyorum aşıp aşıp sorunu çözelim onu çözelim bunun üzerinden ziyade ne oluyor bu insanlar bu kadar marjinal şey oluyor şimdi izlediğimiz link atmış Onu açtım hangi derste diyor ya Bunları şey demeyin eğitim oraya çıkıp çıkmama izin yok aslında hep akılda Kalır çünkü hayatta kalma veya çocuğum artık bunun hani ne bileyim geldiği ve olmadığını gördüm yani bu konuyu çok

güzel geçmesini falan da anlatıyor Ben kendi kafama göre acil anlayacağım diyememesi lazım zaten açıklamış ne gibi olur diyor ki evet içinde şey var Normalde git var ama normal değil o kadar aldılar çalışıyor 10 kat daha at neyden yeni doğan bir çocuğun kendi kanında doğal olarak dolaşan da 10 kat daha az var aşağıda en güzel ablasına söyleyenler yazsana sela olduğunu bunları anlattık bir sonra bir durum var yani ben başka böyle aralarken Haberlere bakarken almak istedim Aslında beynim ağları Var Deyin ağlar dediğini ve bunlar sürekli

aktif hiçbir şey yapma Sen bir resme bakıyorsun bir bakım mekanizması olabilir diyor yani bunun yaratıcılık da beynimizin kendini bakım yapıp toparlanmasını çok önemli faktörü var Genelde çünkü şu ana kadar bilimi şey bakıyordu Dalıp Gider insan şey diye çıktı gibi dikkat eksikliği böyle bir şey olabileceğini öyle çıktı daha fazla gitmesini bekliyor değil mi zaten uykusuzluk olabilir Benimki çalışman gerekebiliyor bir ya da Oturduğun yer Mesela daha Görüntülü ara falan bir yere bakıyor ucuzdur diye bu senin sağlığını etkiliyor iş durumu falan ama

o zaman falan bunları daha fazla düşünme Yani aynı şekilde yöneten kişi hiçbir şey aramıyor değil böyle bir etkile birileri de olabilir biz mesela dinleyen lerimiz için ben onu böyle bir ihtiyaç de düşün Bir önceki ara Tamam da ne demek bizim için de çok dalıp gidiyorsanız Bunu ben dikkatsizim kötü bir şey gibi düşünmeyin bunun bir fonksiyonu olabilir bu demek yani cool olacak öyle 540 Az önce beynin bakım modu olabilir mi dedik uykuda vücudun bakımı borç alayım Sonra ödeyin gibi dolmuyor iraz yani bu sonuçlara nereden varıyorlar