Para kazanmak için niyet gösterecek mi sana

Admin

Administrator
Staff member
demiş ona ya işte diyemezsin ki onlardan çok güzel bir savunma hata oldu et Windows 10 2022 sürümü yayınlandı ve çok hızlı bir şekilde şu anda Benim bilgisayarımda bile şey diyor yani yükleyelim çıktı diyor ki normalde mesela Benim bilgisayarımda 19.09 yüklü bende de İzmir 04 Dün gelmesi Hani update ekranında istersen yükleyelim gelmesi 6 ay falan sürmüştü yüklemedim İşte bu Ekim sürümü çıktı ve çoğu kişi ama ufak güncelleme komple Ama ufak olarak geçiyor yine iyileşme şeyler var öyle gibi bir özellik falan bir şey bekleme

dünyada microsoft Office dönüş tarihini Altaylar yatmış Temmuz diyorlarmış yanlışında hatırlamadı İsam daha da ileriye Ocak Ocak 2021 diyorlarmış temiz atmışlar Ocak Ocak ayında ofise döneriz atmış isteyen daha önce belki başlayabilir falan demiş normal geçen yanlış hatırlamıyorsam Google Geçen hafta şeyi dedebağ isteyen ya bazıları hiç gelmese de olur dedi yani 2021'de evdeyiz anlamında ve ilk kez böyle bir açıklama geldi ya Tabii ki de buna karar verildi bu Dünya ya böyle olacak demiyor hani ilk kez bir yetkili biraz da böyle

şeylere dikkat söylenmesi önemlidir sonra alışılır Çünkü ilk kez yetkili biraz 2021'de bu iş çözülmez m2022 normale dönüşte de eski normale dönüş şeklinde bir şey ifade etti bir temenni Yani o da hemen Microsoft diyor ehennem elden bırakmamak gerekiyor gerçekten her bu hafta her ülkede ve beni bu koyuyor Fransa gibi İtalya gibi Mart ayında nisan ayında çok ağır yaşayıp da sonra halletti gibi gözüken Ülkelerde de yok %100 70 artış falan gibi çılgın artışlar var bu hafta bu hafta bir dünya cehenneme dönüştü öyleydi zaten de daha bir sıcak

hale geldi 2021'de bu işin çözülmeyecek rivelli deli gibi aşı çalışmaları var yine firma diyor ki Aralık ayında Tamam falan diyor ama şunu unutmayın o açıdan Bir de senin benim koluma vurulması süresi var O hemen olacak bir şey diyor dünyanın gelişmiş ülkeleri zengin ülkeleri milyarlarca doz aşının siparişini şimdiden vermiş durdu ortada olmasa bile ürüt en umut veren firmalara işte Ajans'ın ajansın fal şimdiden milyarlarca da olsa sipariş etmişler bu aşı yarın öbürsü gün keşfedin ise üretirse önce onlar mallarını alacaklar Sonra sana sıra