Mausu Yönetecek Windows'u kullanacak önemli

Admin

Administrator
Staff member
önemli bir şey ne işte büyük ameliyat gerektirmeden adamın şeyine kafasına şeyine bir şeyler takmak gerekmeden çözmeye çalışıyorlar WhatsApp'a bir özellik geliyor yok olan mesaj 7 günden sonra sil inecekmiş ma şey diye belirtmiş WhatsApp İlk çıktığında bizde sohbet şey diye Kendi WhatsApp da demiş ki işte o fotoğrafını çekebilir Dolayısıyla özellikle belirtmiş şey olacakmış paylaş Sen paylaşırsan ya da alıntı yaparsan da o yine galiba silinecek mi salınsın içinden ama işte dediğim gibi Anne diyor ki adam bunun ekran

görüntüsünü aldıysa alır haberiniz olsun şeyde gruplarda da grup yöneticisi karar verecekmiş bana iyi olabilir gruplarda Çünkü aşırı bir mesaj veriyor ve anlamı da yok kimse geçmişe gidip bakmıyor ya da büyük kızım bakmıyor dur o da yerine şey olsun deli gibi bir klasik bir şey olacağına kalabalık olacağına sadece güncel mesajlar gaz biz onun şeyi de Flash birbiriyle falan forumlarda öyle kullanıyorduk 120 gün 160 gün etkileri sil
çünkü buna sosyal ağlarda şöyle bir şey var eski mesajlar başa bela oluyor adam geliyor senin 3 sene önce

yazdığın mesaja cevap yazıyor Bir de o mesajı grupta grupta da en yükseğe çıkıyor oluyor başkaları da nasıl cevap yazıyor falan ya durun kimse şey görmüyor 2018 yılında yazılmış mesaj o bir sorun oluyor Ben Hatta şöyle bir şey istiyorum ben Twitter'da Facebook'ta falan eski mesajlar kilitlensin yanıt Malatya Life yapılanmasının yanıt yazılamaz sın 1 sene 2 sene kullanacağız hepsini süreyi 2 seneden sonra daha ona like Mike olmasın şöyle şeyler var şimdi mesela bizi seven arkadaşlar bize destek olmayı isteyen bizi sevdiğini belli

etmek isteyen arkadaşlar şöyle bir şey yapıyor Adam beni Instagram'da buluyor Benim bugüne kadar paylaşmış olduğum 500 tane fotoğraf ama hiç yapmaya başlıyor ekle benim telefon gecenin üçü mesaj şeyden çıldırıyor notification daha çıldırıyor ne oluyor diye işe yaramıyor Hani bekliyor uygulamada bakıyorsun hani şey 3 sene önce yolladığın mesaj iyi niyetle nete Hani o iyi niyetle yapıyor ama sen Tam aksine Tedirgin oluyorsun neye Bu adam benim 3 sene önceki Mesajlarıma bakmıyor diye öyle durumlar var bence şey olmadı