kullanıcının belirlediği bir süre sonunda o mesajlar

Admin

Administrator
Staff member
otomatik olarak kilitlenmeli bence bence de 1 sene 50 sene 2 sene ciddi aşığım arşive dönüşmeli kilitlenmeli teknoloji takmış teleskopik len şimdi bizim bu derdimiz var ya sürekli kameraların sayısı artıyor tıpta Çünkü hareket edemediği için kamera yeni bir özellik eklemek için yeni bir kamera koymak zorunda sesi geniş açı geniş açı fotoğraf tane oldu Bir orada bir duruldu zaten Tabii ki arada denemeler yapanlar falan var ama bir bayağı bir Konsensus oluştu işte işte fotoğraf makinesi gibi olsun gölgene dışına çıkabilen Bülent yaptım diyor

objektif yaptım diyor şey çok böyle detayını vermemişler bulun diyor diyaframı da büyük yani ışıkta alacak buluyor olacak dedi yılı Evet buradaki prototip telefonda hiç de öyle yani kötü gözükmüyor şey tam geri çekildiğinde Hadi bir kalınlık yapmış ama katlanılamayacak kadar da değil buradaki fotoğraflarda videodaki görünen çünkü Bence bunu işte Galaxy K Zoom diye bir şey yapmıştı sen ben Orada görmüş orada Kaba Saba ile yani Felaket bir şey yok telefon fotoğraf makinesi telefon denemesi yaptı diye hatırlıyorum olmadı o

söyler o denemeler olmaz zaten bir tane daha o durum olmadı Bir tane daha kaldı şimdiye kadar fotoğraf makinesi kısmı öne çıkarılmış telefonlarda hiç şey görmedik objektifin Fotoğraf makinesindeki gibi hareket ettiğini yani öne çıktığını öyle bir şey hatırlamıyorum ben gördüğümüz hatırlamıyorum Çünkü o biliyorsun mekanik şeyler hem Arıza yapmaya geldim oluyor Hele bir de böyle dışarı çıkarırsam noktada olacak demektir geçtiğimiz yıllarda fotoğraf telefon üreticileri o Topak kamera işten çıkan kameralarda biraz cesaret lendi birkaç

model var objektifi de biraz öne teleskopik hareket ettirmeye hiç gelişme zamanı geldi Belki ya İnşallah güzel bir şey olur bakalım çözüm olur belki Tek Tek Yani işi bitirme Sebile bu NATO teknolojiyi yapabilirsen güvenilir şekilde Zoom yeteneği falan katlanır makineleri Çünkü şu anda o en ufak değil hareket etmediği için tek tek Odak uzaklığı ile üretiliyor objektifler bir anda bir fark yaratır ama bakalım o maliyeti falan da kadar olacak bir şey olacak bir şey yapay zekalı komik beraber yapay zekalı kameraman yapmışlar abi adam kullanmıyor