kamera top'u takip ederek maçı yayınlıyor göremedik

Admin

Administrator
Staff member
hani orada tabii bu tür şeyler bana hep şeyi düşündürüyor Murat insanların elinden bu işleri alıyorsun da o adamı ne iş yaptıracaksın arabalardan sürücüyü kaldıralım diye uğraşıyorsun Tamam bir türlü bunun getirdiği avantaj var ama işte hani müzik yapanlara ne ekmek bulacaktım bu bilgisayar çok yüksek İsyan kapasitesi ile bilmem ne bizim yapamadığımız işleri yapsan iyi olacak ama bizim yaptığımız için kameraman da niye bilgiler maymuna öğretmen bulup yapar Başka pop çıktı Onu da programlamak gerekir sonra bir şey yani öyle bir

süslü püslü top çıktı mı orada da Demek ki bu Yapay Zeka yeterli değil yasay gerizekalı beyaz kırmızı topla oynanıyor Yani buskin bunlar hakemide Yapay Zeka yapmaya kaldıracaklar Hem de onun parçası diye hala kabul edildiği için şu ana kadar akşam hala saha içinde yoksa çözülmüştü bence bugüne kadar belki belki bilmiyorum ki ben olsam şey böyle falan gibi şeylere gerek duyacak kuralları olan bir oyun yapmazdım bütün tadını kaçıran bir şey söyle hele bir daha o kadar büyümüş ki bilgisayara bakalım şeyler ile modelleyelim

kardeşim cüz olsun kurallar oyun öne çıksın dediğin çok önemli bir şey çünkü kamerayla artık milimetrik olsak diye biliyorlar neredeyse Yani bir insanın o kadar kendini kontrol etme şansı yok o olsa yeter bu kadar sen ince görürsen o saate düşürecek oyun sürekli duracak işte o kadar da durmasın ya bu kadar oyunu durduran bir şeyse ve bu kadar tarihteni atan bir şey yani ne kadar işe yarıyor düşünüyorsun şey engellemek istiyorlar şimdi Mahalle başında şey olur ya bir tanesi önünde bekler Benim bildiğim Hani öyle bir şey olmasın diye işte

,onu da nasıl yapacaksın nasıl yapacaksın icrosoft Windows İşletim sisteminden tamamen kaldırıyor Muş hiç kalmayacak artık o Çünkü yok şey vardı ya hani dahili flaş akşam biliyordun yok artık hazırlıyor Microsoft hiçbir şey kalmayacak biraz iyi Sizde bile kalmayacak daha hala kalmadı zaten mucize flaşı kullanamayacaksın zaten hayatımızda yok Benim bir kullandığım laf cihazı depolama cihazı vardı arayüzünü Flash da yapmışlardı onu Normalde Sen tabi dosya paylaşım falan yaparken Zaten ben onun arayüzüne girmediğim için Fark etmiyordu normal çalışıyor ama bir ayar yapacağım zaman bir kullanıcı ekleyeceğim zaman arayüzüne girmek gerekiyor Onu