geleceksen paran da var mı sipariş verecek O da

Admin

Administrator
Staff member
ayrı bir mesele ya da o zaman olacak mı Dolayısıyla bunun Amerikalıyım Amerikan vatandaşından kalıp da işte sana bana Senin benim koluma vurulması Belli ki 2022 ya da bir bebeğin sonu falan öyle 3 ay bir çay değil o yüzden kendimizi kötüye hazırlamamız lazım olumlu bir gelişme olursa ne hala ne güzel internet işini reset atmış oraya yani Hyundai Aslında Dışarıdan daha büyük bir operasyon olur işte satmış ama o peynir bırakmıyor O diyor benim halime arkası teknolojisi ürünü benim diyor ama diğer işte fabrika dahil flash bellekte

ilgili şeylerini bunda yasakmış oluyor kullanıcı için çok bir şey değişmez çünkü intelin flash bellek ürünleri çok büyük dün nerede ama çarşıda satılmıyor adi genelde onlar üreticiler kullanıyor falan filan hani çarşıda internet hiç gördün mü çarşıda yok olanlarda Türkiye'de yok çok kısıtlı da olsa dolap falan vardır Çok meşgulsün ama Türkiye'de yok en son gördüğüm internet sitesi C2 miydi neydi bu nasıl 10 sene önce Hani bir şeyleri vardır meşhur BİM'den l402 miydi neydi öyle bir şey yani 10 sene 11 sene önce en son gördüğüm internet etti o

yüzden hani bize direkt etkilemez o ürünleri genelde bilgisayardan içinde oluyor Evet sen hazır olarak alıyorsun acaba şey mi Abi bunlar arasında çok gol yiyorlar şeyden de bu ses çıkmıyor çıktı 80 kartlarından bir böyle bir odaklanalım falan mı düşüyor düşünüyorlar acaba bilemiyorum Bilemiyorum kim değil Kore Tabii satılan yine zaten satamayacak de herhalde istese de Hani belki Evet belki işin odaklanma için bu karar verin düşme bilemiyorum İntel Bu arada bu hafta heilsalbe etkinlik yaptı kendi teknoloji şovunu yaptı bayağı

laptopları Tabii daha çok son 1. nedir işlemciden etaplar tanıttı orada bir Laptop'ta intelin grafik işlemcisi var gözüküyor yine İntel'in işlemcisinin içinde ama ayrı Yonga halinde grafik grafik işlemcisi var gözüküyor ama bilemiyorum aslında yanlış hatırlamıyorsam bu etkinliğe bizde davetliydik Ama hastalık nedeniyle değil mi Amerika'da New York'ta mıydı neydi gidecektik ama aylar öncesinden burada ayrı Evet doğru oğlum bir kere söz verdi ama sürekli 50 diye henüz piyasaya çıkmamış bazı öyle değişmiş ki modellerini iptal etmiş deniyor