Güneş sisteminde Dünya dışında sıvı materyal

Admin

Administrator
Staff member
olan sıvı denizleri olan Göle su demiyorum özellikle denizde kurulabilir olup ekseni verirse yakında şey değildir üzerinde canlılığı barındırabilecek gibi git orada farklı teoriler vardır üzerinde bunu da işte hep böyle kapalı ortamlarda falan kurtarmaya çalışacağız eğer gidersek tip anda elimizde olacak yanlış hesaplama duysam denizin altında 5 metre falan gibi Normalde insan vücudu rahatlıkla dayanabileceği bir basınçta Hepimiz yaşayabilecekleri bir basınçta elbiseciler kalın astronot elbiselerini dışarı çıkabilecek mi Sadece oksijen

bahçesine ve ısı yalıtımına ihtiyacım var yakıtı kontrol etmen gerekiyor bayağı bildiğin şey diyorlar alınmasının yan etkileri olduğunu biliyoruz şey var Mart'ta olmayıp fayda olmayıp da burada olan şeylerden biri bizim dünyanın manyetik alanı bize kozmik ışınlardan soruyor diyoruz zararlı ışınlarından koruyor diyor Hayır manyetik alanı yok Mars'ın manyetik alanı yok Dolayısıyla buradaki kansere neden olabilecek uzun vadede Senin kötü bir çok kolay kolay geçer büyük büyük altına yerleşti aynı zamanda bu sebebini de hani söylemiş

oldum yani maaşla ayın olmama sebebinin düşüncen manyetosfer olmadığı için yani onun için de koruyan bir çekirdek bir manyetik alan yaratmadığı için değil ki bir zamanlar vardı atmosferi Mars'ın ama Güneş rüzgarlarıyla o o o radyasyonlu alıp yerinde tutacak küçük olduğu için ama gitmesi kolay değil sıkıntımız yok biraz uzak 2 yıla kadar falan manyetik alan yapmak zor olur yani buradan da bu ev konuşuyoruz işte o radyasyon kozmik radyasyon güneş rüzgarları e Bunlar çok önemli ama kendi Parker solar Probe vardı bu

farkı üstünde bilim insanının adıyla verilmişti ve güneşe gittiğimden bahsetmiştim birkaç kere sonra Güneş'e en yakın yaklaşacak cihaz aynı zamanda insan yapımı en hızlı yaklaştığın zaman şu an araç oldu güneş etrafında dolaşan bunun için özel önlemler falan almışlardır Biz bunu Ayrıca konuşmuştuk ama asıl bu haberde konu olan şey burada bitti artık değerlendirilmeye başlandı 5 tane önemli bulgu olarak tabii videosu da var Nasıl yapmış yani alınıyordu tabii de hani ona yorumlayıp oradan bir şeyler çıkarma güneşle ilgili Hatta