götürürken şekilde otobüsten alındım Abi ne oldu

Admin

Administrator
Staff member
o 2 aya belli değil bu da Halil kötü mü standart dile Bey küstah rahatsızlıktan daha iyi olacağını bilirsin Teknoloji çok önemli bir araç hastalıkla mücadelede ne kadar kullanıyoruz Bilmiyorum ya da dünya ne kadar kullanıyor bilemiyorum bakalım şimdi Şaka maka Ekim Ekim Ekim biz bu bir saat sonra Ekim Kasım Aralık 2021 bulduk Umut böyle değildi ama böyle evlerde falan belli 2020 1 Ocak'ta da zaten bir şeyin çözülmediği Orada da bir yandan da hani bir değişen bir şey yok bilemiyorum şimdi ne kadar dayım dayanabilecek

yurtdışında şeyleri var şu an Bayağı hasta olmaya başladı Avrupa'da onlar da onlar da konuşuyorlardı şeyden ayrı acaba kapanacak mesleğinden falan filan demiş Şu anda öyle bir genel karanlıkta ben hiç görmedim Hala biz daha ikinci ve 1. dalga gibi getirmediğimiz içinde ikinci dalga bizim gündemimizde yok anladığım kadarıyla ne olacağız şimdi bizim işimiz makinelerle olduğu için biz kazançlı çıktı bebeğim işimizi devam ettiler Bildik hatta bizim işimizin doğasından ötürü insanlara eğlence lazım olduğundan bizim şeyimiz tilavetini gördüğümüz

rağbet arttı insan olanlar durumda adam işte berbere açma diyorsun Tamam da ne yapacak adam ne kadar açmayacak ne yapacak korkunç çiçek işi insan olanlar çözemiyor meseleyi zorsam bir Açmazsa de diğer taraftan işte sağlık personeli onun hiçbir şey yok yani onun hiçbir şansı yok olayım tam savaşın tam göbeğinde hangi şeyde olursa olsun Hani hastaneden kapısını açan kapatan adam da işin içinde savaşın içinde doktoru hemşiresi uzmanı Halis abi orantı onlar da işin içinde ön cephede Onların da marttan beri nefes alma şansı

yok şansı yok hani babam başka bir şey o yüzden hani tehlike geçmedi her şeyde her Cephesi ile her boyutuyla sorun sürüyor En azından kendi cephemiz de küçük sürsek yapabileceğim bir şey var amca teşekkürler ufaktan zaten yine 11 oldu kapatıyoruz canım şey yaparlar yarışı var mı o adet hala var hala var kapatıyoruz kapatıyoruz var yani sorun oluyor çünkü hani Evet sirkülasyon çok hani masayı öyle şey var ki adam Bir çay alıp 4 saat oturuyor bakalım çocukları alalım abi Oradaki Dağlar olduğunu ovalar olduğunu