dedikodu bazında deniyor ama şey varmış daha

Admin

Administrator
Staff member
çok bellekli 3080 Evet daha çok bellekli 303 1070p sıkıntı var belleğim tedariğinde sıkıntı var diye iptal ettiği düşüncesi var değilim söylentisi var diyelim 23080 çıkacakmış Evet yani Ama bu 3000 serisi ile ilgili hep bir rahatsızlık var yani Ateş olmayan yerden duman çıkar yani yetişmiyor Hadi en güzel haber Bu yetiştiremiyoruz bir şeyler iptal ediliyor burada bir sorun var ama şey daha böyle pek adı konamıyor yandan da şey rakipsiz gidiyorlar O bir kartlar iyi çıktı Sonuçta performansları ortada ama alınamıyor insanlar hala soruyorlar Siz

içeride sor ama ne zaman gelecek diye bilmiyoruz yok Yani önümüzdeki hafta 6000 6000 serisinin neydi 3 gün 73 gün 80'lerde 90'larda daha önemli bir için zaten şeymiş hani haber de öyle yazıyor da işte bu yeni belli olacak bunlar da alsak almayalım diye Hani bu 16GB modelini falan çıkacak diyorlarmış ama olmayacak demiyorum bakalım 66 sıkıntısı varsa herkes Etiler'e emdiği de etkiler bilemiyorum Hani öyle 16 gigabyte çıkabilecek mi bilemiyorum bu 28 Ekim Mine lansmanı onu da görüşeceğiz zaten ajandaya kayıtlı Şeyda

Önümüzdeki hafta 74 hafta çıkacak ortaya Abi dm-40 program konu yaptık Ailesi diyelim başka şeyler de tanıt zaten takıldığı Hani hiçbir zaman ucuz değildir yüksek istediyse şeyin hiçbir zaman ucuz değildi ama bu sefer bayağı bir dolar bazında Euro bazında da el yakar olmuş şaşırttı biraz ne oluyor dedi su çünkü bunlar bir de Google Plus telefonlar orada hala Huawei bir mücadele halleder insanlara bunu kabul ettirmek ettirememek Hani 30'da da ne kadar kabul gördü Çünkü insanlar dediler ki yap O da pahalı bir telefon alıyorsun işte Şu yok

bu yok sürekli bir an hepsini bir açıklaması var ama hani bu kadar pahalı bir telefonu alan bir insan bul mücadeleyi Yaşamak bu Ağabeyinden Google'la olan Mücahit şeyine Amerika ile olan mücadelesi de katılmak ister mi Ali üzerinde bu kadar bir de para verin onu tartışmalı bir konu Türkiye Süper pahalı olacak şeye bakıyorum şimdi Samsung s20 Plus vs Ultra 3 tane modeli var Hep onun karşısında gelir mi acaba diye bakıyorsun Yok hani şeyin bu abinin orta seviyesi prosu Samsung'un en üstüne denk geliyor fiyat olarak